Skip navigation Menu
Teklif İsteyin
Şimdi ARA
Şişme Alan Kapatma Sistemleri

Akıllı Kontrol Sistemi

Kendi Kendini Kontrol

Şişme yapılarımız akıllı kontrol sistemi ile kendi kendini kontrol ederek, size önemli ölçüde kolaylıklar sağlamaktadır. Akıllı kontrol sistemi sayesinde elektrik ve emek tasarrufu sağlayıp, şişme yapılarınızın ömrünü uzatabilirsiniz. Sistem size cep telefonu - tablet ya da bilgisayarınızdan ulaşarak yapılan tüm değişiklilerin listesini göndermektedir. Bu uyarılar aynı zamanda merkezi kontrol sistemimize iletilerek müdahale gereken durumlarda daha hızlı hareket etmemizi sağlamaktadır.

Kötü Hava Şartlarında Kendini Korur

Şiddetli rüzgar, yoğun kar yağışı ve şiddetli yağmurlarda fanların gücünü arttırarak oluşan yüke daha fazla mukavemet göstermesini sağlar. Hava şartları normale döndüğünde eski ayarlarına geri döner.

Uyarı Sistemi

Kapı açık kaldı, basınç düştü ya da aydınlatmaları açık unuttunuz, aklınız onda kalmayacak. İster e-mail ister sms yoluyla sizi bilgilendirip kontrol etmenizi isteyecektir.

Aydınlatma Kontrol

Dış hava şartlarına göre hava kararmaya başladığında aydınlatma sistemi otomatik olarak devreye girip aydınlatmalarınızın çalışmasını sağlayacak, aynı zamanda yine sizi bilgilendirecektir.

Sıcaklık ve Nem Kontrol

İster iç sıcaklık, isterseniz dış sıcaklığı ya da nem oranını telefonunuzdan - tabletinizden ya da bilgisayarınızdan takip edebilirsiniz.

Elektrik Kontrol

Sistemde oluşacak elektriksel sorunlar, elektrik dalgalanması ve kesilmesi gibi durumlarda sizi bilgilendirecek .

Otomatik Basınç Kontrolü

Fan hızına bakılmaksızın sabit iç basınç sağlayıp, ferah bir ortamda spor olanağı sağlar.